TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.12.2015, Në orën: 02:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1174 herë

Titulli : VW GOLF 5 1.9TDI 5 shpejtesi -04

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

VW GOLF 5 1.9tdi 5 shpejtesi viti 2004 klimatronic 4 xhamat me rrym CD mp3 2 qelsa vetura eshte e rujtun si mbrenda dhe jasht kaishin dhombzor komplet te ndrrun
049863113

SHPALLJET TJERA