TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.12.2015, Në orën: 03:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1143 herë

Titulli : Mercedes E 270 CDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet Mercedes E 270
Modeli Avangarde
Motorri 2.7 CDI
I REGJISTRUAR RKS
E x t r a :::
Klimatronik dyzonale
Karrika me nxemje
Centrall
Abs
Asr
Tempomat
Komanda ne timon
Navigacion te madh me DVD
Fellne 17' me goma shum te mira

Nuk figuron hipotek dhe mund te perkthehet menjeher

Per info kontaktoni nr ose vib +377 45 563-847

SHPALLJET TJERA