TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.12.2015, Në orën: 03:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2295 herë

Titulli : Bmw 320/e90 mundesi edhe ndrim viber

Çmimi : 8,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet vetura BMW 320 DIZEL Model E90 120kw 163ps marsh manual 6 -Shpejci KlimaTronik ne funksjon Xhamat me rym 4X para dhe mrapa Fellne 17 Radio Cd Komanda ne Timon Hallogenka ose drita te mjegulle sistem ndezje me pull Start-Stop Me Dogan dhe regjistrim te paguar Vetura eshte e mirmbajtur ne pergjithsi per ma shum mund te kontaktoni prej ores 09:00 deri 22:00 Viber-call 049 300273
Vala 045528273

SHPALLJET TJERA