TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.12.2015, Në orën: 03:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1091 herë

Titulli : AUDI A4

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1996

Përshkrimi

SHES AUDI A4 EDHE NDRRIM VETURA ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT KA KTO KARAKTERISTIKA KLIMATRONIK ALARM CENTRALL KORRIKA ME NGROHJE ABS HIDROLIK GJAMA ME RRYM PASQYRET ME RRYM 6 MUJ RKS NUK ESHT HIPOTEK AUDI A4 1.8 BENZIN PLIN NE DISNE V5 PROFEKT GJITHQKA ME GJITH SERVISET RRYPI DHEMBZOR KOMPLET PUNPEN E UIT VAIN ME FILTERA AJEIT KLIMES KOMPLET TRAPAT 2 PAR GOMA VER DIMER FELLNE 17 COLL KROM 2 ARMATIZERA NIPAR SPORT DHE TE THJESHT, GJITHQKA TE REJA MENI FJAL E KOMPLETUME.

SHPALLJET TJERA