TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.12.2015, Në orën: 03:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1160 herë

Titulli : VW Polo 1.4 Benzin viti 2005

Çmimi : 4,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2005

Përshkrimi

Gjendja e vetures është perfekte, është i importuar nga Zvicrra pronari i pare, posedon Klimatronik, nje vite regjistrim deri me 23/12/2016, ka 206000 km, viti i prodhimit 2005, benzin dhe posedon gomat e dimrit.

Kush është nga Gjilani, mundet me ardh me pa veturen, gjendet ne Lagjen Bojanina.

SHPALLJET TJERA