TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.12.2015, Në orën: 03:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1760 herë

Titulli : Golf 5 1.9 tdi i sapo doganuar ekstrem i mir

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Golf 5 1.9 tdi me partikell filter mator te modelit tri si te Golf 6 viti 12/2007 vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter timpomat senzor parkingu fellne goma te reja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar

SHPALLJET TJERA