TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.12.2015, Në orën: 03:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1403 herë

Titulli : BMW X5 3.0 XDrive -08

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Bmw X5 3.0 dizel
X DRIVE
176 000 km te kaluara
negjendje perfecte shum i ruajtun si brenda dhe jasht
fellne te modelit te ri te x5, goma te reja
km te garantuara...Full extraaa...
viti modeli 2008
tag bmw mercedes audi q7 range rover pasat audi a5 fiat peugeot citroen touareg touran landrover evocue
i prodhuar ne 2007 i dalt ne rrug 2008

SHPALLJET TJERA