TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.12.2015, Në orën: 13:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 997 herë

Titulli : Shes GOLLF 3 URGJENT

Çmimi : 1,499 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 300

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 1993

Përshkrimi

Shes gollf 3 benzin plin punon shum mir nete dyjat regjistrim 7muj goma te dimrit negjendje te mir teknike dhe optike muzik me cd qmimi 1499 dhe baj nderrim 1700

SHPALLJET TJERA