TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.12.2015, Në orën: 11:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 820 herë

Titulli : Fiat Punto 1.9 Dizell 2002

Çmimi : 2,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170

Motori (kubik) : 1,9

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

hes veturen Fiat Punto 1.9 dizell viti i prodhimit 2002
Posedon : abs,airbag,klim,hidraulik + timoncity, ,timon levizes posht lart ,centrall , gjamat me.rryme , osht 5 dyrsh etj
Vlen te permendet vajin e motorrit e ka te ndrrun para dy jave ,gjithashtu gurtnet dhe filterin e naftes .
Regjistrim ka edhe 9 Muj .
Me nje fjal osht tip top pres bleres serioz per me shum e shihni vet.Qmimi i Pasdiskutueshem.
Viber/ +905074953056

SHPALLJET TJERA