TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.12.2015, Në orën: 11:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 354 herë

Titulli : Shitet Golfi-TDI-Dizell-1,9 model-02

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet Golfi funde-01 dhe eshte ne gjendje prefekte te interesuarit mumde teme kontaktoj ne kta tel,nr:Viber 044-506-986 ipko 049-144-665

SHPALLJET TJERA