TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.12.2015, Në orën: 00:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1347 herë

Titulli : Opel zafira 2.0 Dizel

Çmimi : 2,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Zafira

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2000

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Vetura gjendet ne gjendje shum te mir e sa po ardhur na gjermania dhe garantojm per veturen

SHPALLJET TJERA