TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.12.2015, Në orën: 00:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1572 herë

Titulli : BMW 530XD Touring

Çmimi : 12,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2007

Përshkrimi

BMW 530XD Touring (xdrive 4x4) Facelift Automatik
Viti i prodhimit: 28.12.2007, Ngjyra: E Hirit Metalike, KW: 173, Diesel 3.0
Regjistrim: 25.06.2016 (regjistrimi i pare)
Klime autimatike, DVD, Navigacion, AUX, Ndezje me buton, Xenon BiXenon inteligjente, Bluetooth, Telefon, Karrige te lekures sport me rryme, senzora parkingu, HDC, Cruise Control, Board Computer, e servisuar dhe ne gjendje shume te mire.

Tel: 044160870--
BMW x5 x6 Audi Mercedes VW Passat Golf Polo 330 Quatro

SHPALLJET TJERA