TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.12.2015, Në orën: 00:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4687 herë

Titulli : Mercedes C320 Cdi avantgarde automatik -08

Çmimi : 17,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2008

Përshkrimi

Merceses c320 Avangarde. Viti 2008, regjistrimi I pare 06.2009.
224 PS , automatik 7g, linguitronik, Navigacion, Dvd tv, blutouth, komanda ne timon, traktion kontroll, Sensora parkimi para mbrapa, treguesit ne pasqyra dhe mbrapa model lled, komanda ne timon, drita xenon, klimatronik, ulese me nxemje, shiber ponorama, 4x gjamat elekronik, gomen rezerve te blere ekstra, servisin e motorit dhe transmisionit te posa kryer, frenat e reja te blera ne Angli te vendosura para nje jave, fellne 17" me goma te reja te veres. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Vetura posedon edhe GPS online dhe ne çdo kohe mund te kontrollohet nga pronari se ku gjendet.
tel: 044317122
viber: 049317122

SHPALLJET TJERA