TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.12.2015, Në orën: 21:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 284 herë

Titulli : Shtëpi banimi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 280m2

Dhoma Gjumi : 5 dhoma gjumi e 2 dhoma të pushimit.

Banjo: tri(3) banjo.

Mobilimi : E kompletuar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Shtëpia gjendet në qytetin e Prizrenit, 5 minuta nga qendra e qytetit( Shatërvani) në Rr, Nuhi Elezi 151. në zonën historike.Shtëpia ka 3 hari truall,ka 150 m2 taracë,si dhe 150m2 garazha.Eshte e legalizuar,ka leje të ndërtimit--urbamistike.Nëse dëshironi të keni një shtëpi komode e ta shijoni jetën Prizrenase lajmrouni,në nr,mob 044.113.156.

SHPALLJET TJERA