TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.12.2015, Në orën: 16:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4557 herë

Titulli : Audi Q5

Çmimi : 18,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi Q5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes veturen e tipit Audi Q5,ne muajin e 12-te te vitit 2008.

Vetura ka Regjistrim deri ne Korrik te vitit 2016.

Te Dhenat e Vetures:
Tipi: Audi Q5 3.0 Quatro.
KM.189.000 Te Garantuara.
Klimatronik.
Free DVD plus Memorie te vetures.
Navigacion.
Karriget me Ngrohje.
LED para dhe mbas
Xenon - Bixenon.
Led brenda Vetures(enterieri).
Senzora parkimi para dhe mprapa.
Pasqyret me ngrohje dhe palosje.
Tempo-Mat..
Gomat e Reja Te Stines se Veres(te vendosura para 2muajve)
Ne gjendje shum te mire Teknike dhe Optike...

SHPALLJET TJERA