TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.12.2015, Në orën: 18:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 513 herë

Titulli : Seat toledo 1.9 td 93 ABS KLIME A/C

Çmimi : 1,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Toledo

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 256,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1993

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes veturen Seat Toledo 1.9turbodizell ne gjendje perfekte jane te investuara afer 400euro, osht ngjendje tip top eshte teper e ruajtur dhe e mirembajtur, shpenzime tejet te vogla 5L/100km motorri i Vw volkswagen golf 3
( klima e sapombushur , gomat M+S shume te mira ,amortizerat e ri , si dhe spona, jabuqica ,jasteket, gumicat e trapit ,si dhe te 3derrzhaqt (mbajtesit e motorrit te ri e shume sene te tjera te nderruara)
regjsitrim deri ne muajin MAj 2016
vetura ka keto karakteristika :
* ABS
* Hidraulik
* Klime
* 2 Telekomanda
* 2 Qelsa
* Fellne
kontakt permes viberit +37745601227 çmimi i padiskutueshem..
tagtags urxhent urgjent

SHPALLJET TJERA