TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1841 herë

Titulli : AUDI A4 2.0TDI -05

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi A4 Tdi 2.0 AVANT
Automatike- Tiptronike 7 shpejtsi
Posedoj dokumetat e kerrit dhe librin e servisit - dhe garancionin e Menjaqit te Automatikut !!!
Regjistrim deri me 16/07/2016

Nuk eshte ne hipotek
Ne gjendjes shum te mir
I ruajtur dhe I paster si brenda dhe jasht
Kontakto ne VIBER
+389 49 654 833 ne cdo Kohe

SHPALLJET TJERA