TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2477 herë

Titulli : Audi A4 1.9 TDI -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 10,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi A4 1.9 TDI Viti 2005 Km 164000 i regjistruar deri me 22/12/2016 Dhe i sa po i servisuar vaje filtera komplet ...Rrypin dhomzor set ... Korpen llamellen etj etj vetura posedon edhe libren e servisit...I paisur me : Klima tronik Dritaret me rrymeAlu fellne 16 coll me goma te reja sava te dimrit Retrovizoret me rryme palohen dhe rregullohen Drita mjegulle Esp Airbag AbsEtj ........Per info me te hollsishme kontakt 044/600/953

SHPALLJET TJERA