TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3044 herë

Titulli : Audi A4 TDI -00

Çmimi : 4,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes ose ndrroj audi a4 TDI (DI) tkuqe viti i prodhimit 2000 regjistrim deri me 26/06/2016 ne gjndje shum tmir vetura posedon fellne tmira 16she goma treja dimri vetura esht lekur ka ulse me nxemje edhe me memorie pasqyre me rrym gjama me rrym klimatronik bordkompjuter novigacion etj ndrrim me materjal ndertimor dhe vetur ma tmir mercedec dhe VW shtoj pare qmimi 4800€ nr kontaktues 045/520/609 edhe viber

SHPALLJET TJERA