TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2836 herë

Titulli : VW Beetle 1967

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Beetle

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 95,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 1967

Përshkrimi

Shitet dhe ndrrohet. Ne gjendje te rregullt me te gjitha tip top. 044955363/049166929

SHPALLJET TJERA