TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2648 herë

Titulli : bmw x3 viti 2005 3.0 dizell

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
bmw x3
3.0 dizell
manual
panoram
full lekur
karrika me nxemje
202.000 km
me liber servisi
ardhur nga zvicrra
kilometra me garancion
4 goma te reja
info tel 044 207 526
+386 49 207 526

SHPALLJET TJERA