TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1261 herë

Titulli : Golf 5+ 1.9 TDI 6 shpejci

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Golf 5+ 1.9 TDI 6 Marshe Modeli Goal I regjistruar deri me 14/09/2016 dhe Tpl +Rrypi dhomzor i po sa ndruar set Servisi vaje dhe filtera kompletI paisur me ::Klima tronik dy zonaleTempomatDritaret me rryme X4 Drita mjegulle (hallogenka)Senzora pakingu Alu fellge 16 collGoma te reja te dimrit X4 copaAibag AbsEspMbeshtetse dore para dhe mbrapaDy qelsa Timon treshEtj.... Per info shtes tel 044/600/953Ulset me nxemje

SHPALLJET TJERA