TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2843 herë

Titulli : Golf 3 1.9 TDI Automatik ,Akcion

Çmimi : 1,150 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1996

Përshkrimi

Shitet Golfi 3 , i sapo ardhur nga Gjermania , i Qlajmruar Me Dokumentacion Te Rregullt.Golfi Posedon 4 Dyr , Ngjyr e Kaltert , Vitprodhimi 1996 , 1.9 TDI Automatik , Hidraulik , . Interierin Mrena e Ka t Rujtne , Abs Osht , Hidraulik , Klim Nuk ka ,Centrall Nuk ka , 90 Ps , Hargjimet Shum Tvogla .
I Gatshem per Sezonin e Dimrit Gumat i Ka Te Reja , Antifrizin e Qitne, .Krovi i Qelet NELT Me pull , Golfi Osht Ne gjendje te rregullt Perfekte i shternguar ne trrapa , Armortizera Podin e ka te Ruajtur . Minjaqi i Punon Perfekt Pa Kurrfar Problemi .Golfi Nuk Osht Vozit Nkosov As Nuk Vozitet . Qmimi i Pa diskutushem Ju Lutem Mos Thirrni Per Me Lirë ,
Boj Ndrrim Perparsi ndrrimi ka Golfi 2sh , 4 Dyrsh , Me RKS , Normal Qe Ka Regjistrim ,Dizell . Gjithashtu Dhe Vetura Tjera Nqofse me Konvenon , Rks ,


Oferta vlen vetem per 5 dit deri me daten 30 ,

Qmimi 1400 i Pa diskutushem Me Pare Kesh ,
Me Ndrrim Ka Tjeter Qmim 2000 . Thirrjet prej 08:00 Mengjes- - Deri ne 23:00 Mramje . Mund te shkruani dhe ne Vibber Per Me Shum INFO . +377 45 329 389 , Jua Kthej pergjigjen Menjeher

SHPALLJET TJERA