TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1949 herë

Titulli : Golf 6 dizel 2.0Tdi rks 5 muj

Çmimi : 10,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet vetura golf 6 rks edhe 5 muj ne gjendje shum te mir dhe shum i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht vetura posedon klim abs esp 2 qelsa alo fellga shum te mira hollogenka 4 gjamat me rrym senzor parkingu para dhe mbrapa etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA