TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5282 herë

Titulli : VW Golf 4 Full Tdi -01

Çmimi : 6,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes vw golf 4 Tdi Di tkuqe 6 shpejtsi me full paisje rypin dhembezor te ndruar setin komplet korpa llamella zamajc te reja me faktura dhe nen garancion regjistrim deri ne Gusht 2016 esht ne emer tim nuk esht hipotek perkthimi menjeher cmimi fix 6000

SHPALLJET TJERA