TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2552 herë

Titulli : Polo 1.9 Tdi 74 kw

Çmimi : 4,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet polo 1.9 tdi 74 kw i doganuar dhe i regjistruar ne rks 1 vit te plot .viti 05-12-2002 vetura posedon .klim tronike karrika me nxemje tempomat shiber kuk terheqje 4 dyr gjamat me rrym pasqyret me rrym 2 qelas goma te dimrit fellne . Vlen te ceket nuk osht ne hipotek .vetura osht ne emer tim personal.

SHPALLJET TJERA