TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2836 herë

Titulli : VW Touran 1.9 Automatik -08

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes touran 1.9 Automatik tip tronik i sapo ardhur nga GJermonia vetura posedon klimatronik ulset me ngrohje bord kompjuter timpomat pulla ne timon senzor parkingu shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme full ekstra per mashum +37744431606
Kiki

SHPALLJET TJERA