TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1494 herë

Titulli : Opel insignia 2.0 CDTI

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Tjetër

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

shitet opel insignia 2.0 CDTI vit prodhimi 2010 ,te kaluara 220.000 me liber servisi te garantuara ,vetura esht e ardhur nga zvicra dhe esht pa dogan ,dhe esht model i porositur ,gjithqka ekstra, drita xenon bi xenon Navi,gjamat kolor fabrikisht, parking senzor ,kamer para per distanc nga veturat tjera ,bagazh me pull ,interior eksta krem i kombinuar me ngjyr kafe ,vetura esht e gjita eksta ,per me shum kontakto ne nr e telefonit 049707174

SHPALLJET TJERA