TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2814 herë

Titulli : Golf 5 1.9 TDI

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

shitet golf 1.9 TDI viti i prodhimit 23.07.2004 ,te kaluara 235.000 me liber servisi te garantuara ,vetura esht e ardhur nga zvicrra ,posedon ulset me nxemje klim dy zonale ,dritare color ,goma dimri me fellne pothuaj se te reja , i servizuar gjdo me rregull, vetura esht shum e ruajtur si mrenda ashtu dhe jasht ,per me shum kontakto ne nr e telefonit 049707174

SHPALLJET TJERA