TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1601 herë

Titulli : BMW 530d xDrive - M-Paket

Çmimi : 24,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 70,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

Shitet BMW 530d xDrive me full option:

- Navigation
- Klima
- Nxemje me programim te kohes
- Tempomat / ACC
- Key Less
- Head Up Display
- Kuk per prokolic
- Lekur
- Automatik / Tiptronic
- 4x4
- M-Paket
- Ulset me nxemje dhe elektronike (memory)
- Kamera mbrapa
- Vollan me nxemje

dhe Shum te tjera.

Gjendja e vetura esht perfekte.

Vetura esht me targa te zvicrres.

SHPALLJET TJERA