TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2408 herë

Titulli : VW JETTA TDI -AUTOMATIK BLUEMOTION- RKS FULL-2012

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Jetta

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2012

Përshkrimi

JETTA 1.6 TDI -BLUEMOTION
Viti i prodhimit:fund 2011 seri e 2012
i regjistruar RKS 1 vite tplote deri me date 15.12.2016
AUTOMATIK-TIPTRONIK-DSG
I posaservisuar komplet ulje filtera motorrit- automatikut te gjitha me garancion edhe 14 mije km
Rrypi i motorrit i ndrruar me garancion
Ne emrin tim personal dhe qdo gje eshte e sigurte
Km te kaluara 187 mije orgjinale te garantuara
Ne gjendje perfekte me full ekstra paisje

--VETURA POSEDON--
*Klimatronik
*ABS
*ESP
*Airbag ne tere veturen X12
*Bluemotion -hargjime minimale
*START-STOP -ndalje -ndezje automatike ne kolona
*Automatik + Tiptronik- DSG
*Shpejtesit ne timon
*Timon me komanda te radios
*Telefon te integruar
*Bordkompjuter me komanda ne timon
*Ekran te gjere gabrikisht VW-me touchscreen
*Sistem zerimi shume te mire+USB+AUX+SD CARD
*Senzora parkingut para mbrapa me shfaqje ne ekran
*Senzore ne retrovizor
*Senzor ne raste defekti shqafet ne bordkompjuter *Senzor te dritave te mjegulles me ndezje automatike gjate kthesave
*Dritat me ndezje Automatike
*Sistem te telefonit
*Fellne orgjinal te VW 16''
*Goma te dimrit te 4-ta te reja posa te vendosura
*Gjamat e zi 35 %
*Gjamat elektronik X 4
*Pasqyret elektronike
*Pasqyret me mbyllje
*Ulset ISOFIX
*Km te sakta

Vetura eshte ne gjendje perfekte
I mirembajtun jashtezakonisht mire si ne pamjen e jashtme ashtu ne enterier
Enterier te pa demtuar dhe shume te mire
Komplet servisin e kryer
Punon ektsra mire pa asnje verejtje
Nuk i nevojitet asnje investim
Veture familjare dhe shume e sigurte
Perkthimi behet menjehere
Hargjime tejet te vogla
Ia vlen !!!

QMIMI: ME MARREVESHJE


KONTAKTO NE: 044-240-801 ----- 044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT

SHPALLJET TJERA