TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2949 herë

Titulli : Shes golf 4 1.9 tdi

Çmimi : 3,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes golf 4 tdi klim centrall abes karrikat me nxemje gjamat elektronik etj. Gjendje te mir teknike si jasht ashtu dhe mbrenda

SHPALLJET TJERA