TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 02:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4636 herë

Titulli : Shitet BMW 530D

Çmimi : 28,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

ne gjendje te shkelqyer,garantoj ne pergjithsi per veturen eshte e bleme be servisin dhe sallonin kryesor te bmw ne minher personalisht nga unë.i kam te gjitha dokumentat .regjistrim deri 06.2016

SHPALLJET TJERA