TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 10:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 463 herë

Titulli : SHITET TRUALLI- EDHE KOMPENZIM-VETURE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Çmimi: Me marrveshje

Llojet e shpalljes: SHITEURGJENTISHT
Kategoritë: Ara dhe fermaPërshkrim i Truallit
Shes Truallin neto prej 4 ari (400 m²) me (15.0X26.70)
Truali ka:
1. Listen poseduese me kopje Plani Kadastër
2. Ka rrugen e shtruar me kubëza me gjërsi prej 6 m
3. ka ujin e instaluar brenda në Truall.
4. ka kyqje në kanalizimin urban.
5. ka rrjetin elektrik .

Në qoftëse kërkesat janë deri në 10 Ari Truall, atëherë në mexhë mund t’i shitet edhe 6.0 Ari; Blerësit e dëshiruar.

SHPALLJET TJERA