TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 20:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 698 herë

Titulli : PHILIPS Plasma 42 INCH

Çmimi : 260 €

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : Shitet televizori Philips Plasma 42 inch, shume i ruajtur dhe i prodhuar ne Belgjike. Punon shume mire dhe ka ngjyre te hirte. Eshte i dizajnuar edhe per vendosje ne mure. Per me shume info na kontaktoni!

SHPALLJET TJERA