TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 21:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1011 herë

Titulli : Passat 2.0 TDI 125 kw 170 ps DSG -08

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 210,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Passat 2.0 TDI 125 KW 170 PS DSG Automatik Tiptronik Klimatronik Dual klim Shiber Ulse me nxemje Tempomat Auto Holld Senzor parkingu Para dhe Mrapa Komanda ne timon 4 Goma te reja me fellne Libra te servisit I servisuar komplet 2 qelsa I posa ardhun nga gjermania 045 891 774

SHPALLJET TJERA