TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 23:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 442 herë

Titulli : Shtëpia

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 280m2

Dhoma Gjumi : 5 gjumit 2 të pushimit

Banjo: tri

Mobilimi : E kompletuar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon

Përshkrimi : Shtëpia gjendet në qytetin e Prizrenit,5 minuta prej Shatervanit.
e legalizuar,e kompletuar per banim.Ka 150m2 garashën dhe po aq taracën.Ka 3 hari hapësirë,kopshtin e lulave.

SHPALLJET TJERA