TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 03:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1214 herë

Titulli : Opel Corsa 1.7 DTI dizell 4 Dyer viti 2003

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2003

Përshkrimi


Shes Opel Corsa C 1.7 Dti viti 2003 Shum e Ruajtur.

Vetura esht ne gjendje shum t ruajtur si mbrenda dhe jasht shum komode , posedon t gjitha opsionet , ka eskra fellne,goma t reja, drita llupo +xenon,
Posedon 4 Dyer ,motorr 1.7 me i avansuar ,
Shpenzime shum t vogla 4 l 100km,
I Rigjistruar
T gjitha serviset e kryera te servisi i licensuar .
049 830 611 viber +38649830611
Shitet me qmim t arsyeshem 3.700 euro

SHPALLJET TJERA