TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 03:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2754 herë

Titulli : VW GOLF 4 td-i , 1.9 PACIFIC , tash i ardhun

Çmimi : 3,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes veturen te sjellur nga Gjermania me 22.12.15
Vetura eshte pa DOGAN , dhe per momentin nuk ka nevoj asnje investim.Vertetohet

vw GOLF 4 _ PACIFIC
Diesel 1.9 TD-i .. 74 kw
VP ........................ 2003
KM .................. 199 000 - me Liber te servisit

KLIMA TRONIC
BOARD Computer
ESP _ ABS _ AIR BAG
ALARM System
Alu FELLGA .. PACIFIC
4, DRITARET Elektronike
2 Qelsa me Komand

Qmimi _ 3750 € diskutohet pak


SHPALLJET TJERA