TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 03:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3019 herë

Titulli : Audi a5 3.0TDI Quattro coupe 2009 RKS s-line

Çmimi : 18,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Audi a5 3.0TDI Quattro coupe viti i prodhimit 2009 i regjistruar RKS fiks 1 vit 151.613km
Ekstra:
•Fellne RS line dhe goma te reja 20" me vlere 2000 euro
•Muziken shume te mire me CD(6 cd) Aux,DVD,etj
•Sensor parkimi
•quattro 4X4
•dhezje me pulle
•Komplet interiori LED
•Bi-xenon dhe LED daytime
•Pasqyre elektrike,me nxemje,dhe palohen me pulle.
•Lekure brenda
•Komanda nvollon
•Automatik-Tiptronik 8 shpejtesi
•dhe shume ekstra sene tjera
i sapo servisuar komplet vetura(vajrat,filtera,gurtnet)

qmimi 18.600 euro

tel.044/894-894

SHPALLJET TJERA