TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 03:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4864 herë

Titulli : Audi A4 1.8T quattro - 177 ps (US) 2003

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Audi A4 1.8T quattro -177 ps , medeli Amerikan me 150.000 te kaluara . Motorri eshte ne gjendje perfekte , me te gjitha serviset e kryera dhe gjithqka brenda dhe jasht vetures eshte ne gjendje perfekte . Ka Gumat e dimrit dhe te veres me fellne 18 zoll .
Nuk ka nevoj per asnje investim dhe ka regjistrim edhe per 5 muajt e ardhshem

SHPALLJET TJERA