TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 03:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5214 herë

Titulli : BMW X5 3.0d E53 SportPaket

Çmimi : 15,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

BMW X5 3.0d E53 4X4 Full SportPaket Me Panorame dhe Lekur 100% Interierin.
Pronari i 1-rë ne KS.
E regjistruar ne KS deri fund te Majit 2016
Eshte teper e mirembajtur me servise te rregullta ne KS.
Posedoj Liber te Servisit dhe KM te Garantuara 187000 KM.
Posedoj 2 pal goma, te veres dhe te dimrit..

Ju Falemnderit


SHPALLJET TJERA