TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 13:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 612 herë

Titulli : Opel Astra

Çmimi : 4,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Zafira

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2002

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Vetura osht ne gjandje te mir posedon 7 ulse dhe osht e ardhur nga zvicrra

SHPALLJET TJERA