TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 21:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 652 herë

Titulli : Opel Zafira 1.9 CDTI 2007

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Zafira

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 183,000

Motori (kubik) : 1.9 CDTI

Viti : 2007

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

opel zafira 1.9 CDTI 2007 Dizel E sa po doganuar e regjistrimi i par ne RKS me 29.12.2015 deri 29.12.2016 e ardhur nga Zvicrra Vetura esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike Vetura posedon Klim, ABS, Central, Hidraulik, 7ulse, Goma te reja te dimrit, 6 shpejci, vozitje e kombinuar 5deri 6 litra/ 100 km, klima funksionale, ESP, Komanda ne timon, 2 qelsa, Radio CD ,Mbylle Qendrore xhama color fabrikisht etj. per me shum info: 045617231

SHPALLJET TJERA