TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 02:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1271 herë

Titulli : Mercedes E270 CDI Avantgarde

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2001

Përshkrimi

Mercedea E 270 CDI viti 2001 Avantgard
Posedon: Klim, Air Bag, Karrikat elektrike dhe me nxemje, Xhamat elektronik, Pasqyret elektronik, Central, ABS, ESP etj.
Hargjimet e ksaj veture jon kto
5,4 l/100 km rrug te gjata
6,9 l/100 km lokal
Vetura e posa ardhur nga Zvicra, me servise me te gjitha te kryme, Ndrrim i mundshem ( Vetur, Traktor etj.)
+38649310964 Viber, Whats app

SHPALLJET TJERA