TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 02:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1376 herë

Titulli : Opel tigra

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Tigra

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2006

Përshkrimi

shitet opel tigra1.8 Benzin viti prodhimit 2005 te kaluara 231.000 me liber servisi ,vetura esht per dy persona ,esht shum e rujatur si mrenda ashtu dhe jasht ,per me shum kontakto ne nr e telefonit 049707174

SHPALLJET TJERA