TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 02:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1943 herë

Titulli : Audi a6 allroad quattro 2006

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

Aud? a6 3000
Allroad quattro
V?tt? 2006
171 kw 232 ps
Regjistrim 1vit nuk esht ipotek
Regjistrimi dy ne kosov
Ulset me likur me xemje
Cd plajer me 6cd
Navigavion radio cd dhe tv
Pasqyret me rym
Auspug sport orgj?nal vetit nuk dryshet
NiveliZimi vetures me ajer
Farrat kristal lupat allogenkat i punon
klimatronic abs
Ma shkurt edhe shum sena qe eka nuk e shenova vetura esht extra full
Nuk asnje vrejtje
Nuk keni nevoj per investin kurgjo
Ndrim i mundshem me golf 5ose 6
Naj touran shitet urgjent flmSHPALLJET TJERA