TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 02:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1760 herë

Titulli : BMW 325

Çmimi : 27,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 325

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet bmw 325 M pake sport
vetura esht full opsia e ardhut nga zvicrra pronari par jom dhe ka gjitha librat e servisit
E doganuar me 02.02.2015

SHPALLJET TJERA