TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 02:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1717 herë

Titulli : Passat c3(b6) highline

Çmimi : 9,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet passat -i shum i ruajtur 2 shofer e kan vozitur prej se eshte blere, eshte 8 ventila dmth nuk kan probleme si me 6 ventila ,shum rrall e kam dergu ne servis vetem per nderrimin e gomave dhe vajit,140 ps ...Uleset me 2 lekura me nxemje me rregullim full digital(me jastek qe fryhet) i ka 3 frigorifera te makines 4 xhamat elektronike senzor te shiut fellne board computer,klimatronik,esp etj.

SHPALLJET TJERA