TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 02:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1533 herë

Titulli : Mercedes C 220 CDI AVANGARD automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet Mercedesi 220, full extra , lekur,krejt mrenda karrikat me nxemje, komandat ne timon, xhamat kolor,etj.. veturen e kom sjell vet prej Gjermanise per veti dhe osht vetur e shpis nuk osht vetur e tregtis., siq shihet ne fotografi eshte shum i rujtun, ka gomat e veres dhe te dimrit. me fellne dhe Regjistrim edhe 6 muaj.
Kontakt 049 622 445. 045 999776 vetura eshte per merakli kush e ka per veti qmimi i volitshem,

SHPALLJET TJERA